2026 WATERCOLOUR
Sold: SEK 2600
Sold den 14 december 2020 -
5017 WATERCOLOUR
Sold: SEK 3800
Sold den 25 maj 2020 -
8013 WATERCOLOUR
Sold: SEK 2400
Sold den 27 maj 2019
6011 Akvarell
Wladyslaw Chmielinski, Krakow, signerad, 23, 5 x 33,
Sold: SEK 9200
Sold den 24 november 2014 -
6010 Akvarell
Sold: SEK 7600
Sold den 24 november 2014